Tradicionalna občinsko-krajevna prostovoljna akcija čiščenja naravnega okolja v KS Bakovci

V soboto, dne 17. 4. 2010, ob 8.30, bo organizirana tradicionalna občinsko-krajevna prostovoljna akcija čiščenja naravnega okolja v KS Bakovci. Vsako leto se je udeleži preko sto krajanov, praviloma članov krajevnih društev.
Tokrat bo združena z vseslovensko akcijo ”Očistimo Slovenijo v enem dnevu”. Zbirno mesto bo na lokaciji Športno-rekreacijskega centra. Prijave udeležencev posameznikov se sprejemajo na tel. št. 051 353 651 ali po e-pošti: ks.bakovci@siol.net, društva pa število udeležencev sporočijo v tajništvo KS.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund