Otvoritev poslovnih prostorov Zavarovalnice Triglav

V petek, dne 14. 5. 2010 ob 13.00 uri bo Zavarovalnica Triglav OE Murska Sobota v pritličju Doma krajanov v Bakovcih svečano odprla svoje predstavništvo oz. svojo krajevno pisarno, kjer bosta zaposlena dva domačina. S Krajevno skupnostjo Bakovci, lastnico omenjenega objekta, ki je prostore tudi primerno usposobila, je za obdobje 10 let sklenila ustrezno najemno pogodbo. Sedanje vodstvo KS tako še naprej uresničuje zastavljeni cilj, da se v naselju maksimalno angažira speči nepremičninski kapital v javni lasti in se tudi tako zagotovijo določena prepotrebna dodatna sredstva.

One thought on “Otvoritev poslovnih prostorov Zavarovalnice Triglav

  • 6. maja 2010 pri 21:10
    Permalink

    Super!!! Vse pohvale. Zdaj pa še manjka samo en BANKOMAT v Bakovcih. LP!

Komentarji so onemogočeni.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund