”Večer pesmi in plesa”

V petek, dne 8. 10. 2010 zvečer je Pomurska pokrajinska zveza društev upokojencev v sodelovanju z Društvom upokojencev, Osnovno šolo in Krajevno skupnostjo Bakovci v veliki dvorani Vaškega doma organizirala ”Večer pesmi in plesa”. Prireditev je bila dobro obiskana, v programu pa je sodelovalo preko 130 nastopajočih iz Pomurja ter gostje iz Mirne na Dolenjskem. Potekala je pod geslom ”Bodimo ponosni na nas”, njeno poslanstvo pa je ohranitev ljudske pesmi in plesa oz. ohranitev tovrstne kulturne dediščine. Po končanem programu so zadovoljni obiskovalci odšli na svoje domove, nastopajočim pa so bili najprej v avli šole predstavljeni Bakovci, zanimiv in prijeten dogodek pa se je zaključil z družabnim srečanjem v Vaškem domu.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund