Prednovoletni koncert Prekmurske godbe Bakovci

V petek zvečer, dne 3. 12. 2010 je eno najuspešnejših krajevnih društev Prekmurska godba Bakovci v športni dvorani Ekonomske šole v Murski Soboti priredilo svoj tradicionalni veliki prednovoletni koncert. Obiskovalce je najprej navdušil nastop pihalnega orkestra pod vodstvom dirigenta Željka Ritlopa in njegove mažuretne skupine pod vodstvom Tadeje Bencak, v nadaljevanju pa nastop posebnega gosta večera, znanega pevca Alfija Nipiča ter nastop mlade pevke Ingrid Müller.
Dogodek je povezoval zanimivi Boštjan Rous, publika pa je ne glede na slabo vreme prišla v velikem številu, odšla pa zelo zadovoljna.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund