Čistilna akcija 2011

V soboto, 2. aprila 2011, je v Bakovcih potekala že tradicionalna čistilna akcija. Udeleženci smo se zbirali do 9. ure, nato pa nas je pozdravil predsednik Sveta KS, gospod Silvo Vohar. Po pozdravnem nagovoru smo se razdelili v skupine in začeli s čiščenjem. Ugotovili smo, da je odpadkov v naravi bistveno manj kot prejšnja leta, kar pomeni, da je osveščenost vendarle boljša in smo se vsi skupaj začeli zavedati, da je narava samo ena in jo moramo čuvati tudi naslednjim generacijam. A kljub temu dela ni zmanjkalo. Nekoliko utrujeni ampak dobre volje smo se na koncu okrepčali s toplo malico. Zadovoljni smo se razšli in sklenili, da se bomo morda še v večjem številu srečali tudi prihodnje leto.
Ostale slike z čistilne akcije si lahko pogledate v galeriji.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund