Kresovanje 2011

V Bakovcih je na ŠRC potekalo tradicionalno kresovanje, ki ga je pripravil Svet krajevne skupnosti Bakovci. Kresovanje je spremljal kulturno-glasbeni program, katerega sta vodili domačinki Nuša in Aleksandra Grah. Nastopila je tudi naša Prekmurska godba Bakovci ob spremljavi mažoretk s podmladkom. Sledil je prižig kresa, ki so ga zanetili naši najmlajši nogometaši. Vrhunec kresovanja pa je bil nastop domačega dueta Mark & Bojan, ki nas je zabaval do poznih jutranjih ur. Svet krajevne skupnosti Bakovci se zahvaljuje vsem nastopajočim in vsem, ki so na kakršenkoli način pomagali izvesti to prireditev. Posebna zahvala gre članom našega gasilskega društva, ki so čuvali naša življenja. Na koncu gre zahvala vsem krajankam in krajanom Bakovcev, ki so prišli v tako velikem številu. Fotografije s prireditve si lahko ogledate v galeriji.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund