Občinske igre na vodi

V soboto 25. 6. 2011 so se v sklopu soboških dnevov v Bakovcih odvijale občinske igre na vodi, ki jih je organizirala Mestna občina Murska Sobota. Sodelovalo je 8 ekip iz Kroga, Satahovec, Veščice, Markišavec, Černelavec, ekipa iz Ingolstadta, ekipa Mestne občine Murska Sobota in ekipa KS Bakovci. Ekipe so se pomerile v slalomu s kanujem, v vlečenju vrvi s kanujem, hoji preko desk, ki so bile nad zračnicami in v odbojki na travi. Prvo mesto si je prislužila ekipa iz KS Krog, drugo mesto ekipa iz KS Satahovci in tretje mesto domača ekipa KS Bakovci, katero so sestavljali predvsem mladi tekmovalci. Čestitka in pohvala za požrtvovalnost gre predvsem našim mladim Bakovčanom, na katere smo zelo ponosni.

Slike s prireditve si lahko ogledate v galeriji.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund