Na predbožični večer

Na predbožični večer smo se krajani Bakovcev zbrali v prijetnem vzdušju v pričakovanju najlepšega praznika. Večer sta pripravili KS Bakovci in Župnija Bakovci. V dvorani vaškega doma se je odvijala igra Čevljar, ki so jo pripravili mladi, dogajanje pa so popestrila dekleta s pesmijo. Po igri smo vsi skupaj pred božično jelko in adventnin venčkom zunaj pred vaškim domom pričakali Božička, ki je delil bonbone. Okrepčali smo se s toplim čajem in kuhanim vinom. Ob božični jelki smo zapeli in poslušali božične pesmi. Zahvaljujemo se vsem, ki so nam pomagali izpeljati ta dogodek, še posebej pa gospe Karmen za podarjeno vino. Upamo, da bo tak način praznovanja postal tradicija in si bomo vsaj ob tako velikih praznikih vzeli čas drug za drugega.
Fotografije s prireditve najdete v galeriji.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund