Obiskal nas je dedek Mraz

Tako kot vsa leta nas je tudi letos obiskal dedek Mraz. Pripravili smo mu topel sprejem s kratkim kulturnim programom. Prireditev smo s skupnimi močmi organizirali OŠ Bakovci, Vrtec Krtek in KS Bakovci. Otroci iz vrtca so se skupaj z vzgojitelji predstavili z igrico o dveh sneženih možeh. Otroci iz šole pa so mu zapeli nekaj pesmic. Na koncu je sledilo skupno rajanje. Naše otroke je dedek Mraz tudi obdaril in jim obljubil, da jih bo obiskal tudi drugo leto, vendar le, če bodo pridni in bodo ubogali. Na bazarju, ki so ga pripravili učenci skupaj z mentorji, smo lahko kupili različne okraske, voščilnice in koledarje. Vsi prispevki bodo namenjeni šolskemu skladu. Fotografije s prireditve najdete v galeriji.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund