Očistimo Slovenijo 2012

Očistimo Slovenijo 2011 - Bakovci

V soboto, 24. 3. 2012, je potekala čistilna akcija s pričetkom ob 8. uri. Prostovoljci iz Bakovcev smo se zbrali na športno-rekreacijskem centru, se razdelili v skupine in pričeli s čiščenjem. K čistilni akciji so se pridružili tudi učenci in zaposleni OŠ Bakovci. Pogrešali pa smo našo mladino in prostovoljce iz nekaterih društev. Slike si lahko ogledate v galeriji.

Očistimo Slovenijo 2012 - Bakovci
Očistimo Slovenijo 2012 - BakovciOčistimo Slovenijo 2012 - BakovciOčistimo Slovenijo 2012 - Bakovci

Glede na prejšnja leta je bilo odpadkov malo, kar nas zelo veseli, saj je to dokaz, da smo ljudje postali bolj osveščeni glede ravnanja z odpadki. Na koncu smo se okrepčali z malico in odšli domov z dobrim občutkom, saj smo naredili nekaj dobrega za vse nas in za naravo.

Očistimo Slovenijo 2012 - Bakovci

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund