V tvojem srcu ljubezen domuje

Prireditev - V tvojem srcu ljubezen domuje 1

V soboto, 24. 3. 2012, je bila prireditev ob materinskem dnevu, ki jo je pripravila Župnija Bakovci v sodelovanju s KS Bakovci in OŠ Bakovci. Nastopili so naši najmlajši iz Vrtca Krtek Bakovci, učenci OŠ Bakovci, veroučenci, mladinska glasbena skupina, upokojenci in domačin Vedran Franc Husar. Po proslavi smo v prijetnem vzdušju ob pogostitvi še nekoliko poklepetali. Fotografije s prireditve si oglejte v galeriji.

Prireditev - V tvojem srcu ljubezen domuje 2

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund