Kresovanje 2012

Kresovanje 2012

V ponedeljek, 30. 4. 2012, na predvečer praznika dela, je bilo na ŠRC v Bakovcih tradicionalno kresovanje. Zbralo se je veliko Bakovčank in Bakovčanov, ni pa manjkalo niti zunanjih obiskovalcev. Slovesnost se je začela pri vaškem domu s povorko Prekmurske godbe Bakovci, mažoretk in mladih nogometašev kategorij U8 in U10. Na ŠRC so bili sprejeti z ogromnim aplavzom. Godbeniki so se nato predstavili s kratkim programom, dogajanje pa so popestrile mlajše in starejše mažoretke. Mladi nogometaši so z baklami zanetili kres, ki je gorel še dolgo v noč. Ob prijetni glasbi smo zaplesali in se družili do zgodnjih jutranjih ur. Fotografije s prireditve si oglejte v galeriji.

Kresovanje 2012
Kresovanje 2012Kresovanje 2012Kresovanje 2012
Kresovanje 2012
Kresovanje 2012

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund