Praznik krajevne skupnosti in župnije Bakovci

V nedeljo, 17. 6. 2012 je bila slovesnost ob že tradicionalnem prazniku KS in župnije Bakovci, tokrat pod sloganom »Praznujemo Povezani«. Praznovanje se je začelo s sveto mašo in nadaljevalo z kulturno-zabavnim programom. Navzoče je pozdravila predsednica KS Bakovci ga. Nives Cajnko in župan Mestne občine Murska Sobota g. Anton Štihec. Program so popestrili Kroške tikvi z skečem, otroci iz vrtca Krtek, osnovnošolci OŠ Bakovci, mladinska pevska skupina in domačin g. Franc Vedran Husar. Po uradnem programu je sledilo kosilo, nato pa so se odvijale vaške igre, v katerih so sodelovala številna domača društva. Zabave in smeha ni manjkalo. Svet KS Bakovci se zahvaljuje vsem, ki so kakorkoli pomagali pri organizaciji prireditve. Ostale fotografije s prireditve najdete v galeriji.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund