Predaja igrala Vrtcu Krtek Bakovci

V petek, 5. 9. 2012, je Krajevna skupnost Bakovci predala večnamensko igralo v uporabo Vrtcu Krtek Bakovci. Igralo je bilo kupljeno iz donatorskih sredstev.Predsednica KS Bakovci Nives Cajnko se je še enkrat vsem donatorjem in vsem, ki so pomagali izvesti dobrodelno akcijo, zahvalila in podala poročilo o zbranih finančnih sredstvih, ki so bila zbrana do tega trenutka. Poudarila je, da je igralo namenjeno otrokom od 3. do 10. leta starosti. Prireditev so popestrili otroci vrtca in učenci prve triade OŠ Bakovci. Nato pa sta spregovorili ravnateljica vrtca Bernardka Marič in ravnateljica OŠ Vanda Sobočan. Sledil je prerez traku in veselo igranje otrok na novem igralu.