Dedek Mraz 2012

Dedek Mraz 2012

V četrtek, 20. 12. 2012, je naše najmlajše v Bakovcih obiskal Dedek Mraz, spremljale pa so ga tudi snežinke. Otroci iz vrtca in mlajši otroci iz osnovne šole so mu zapeli in zaplesali. Dedek Mraz je bil zadovoljen in vesel toplega sprejema, zato je pridne otroke obdaroval. Bilo je veliko veselja in smeha, niso pa manjkale niti otroške solze. Na koncu so otroci veselo mahali Dedku Mrazu v slovo v upanju, da pride spet prihodnje leto. Slike s prireditve si lahko ogledate v galeriji.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund