Na božični večer 2012

Zapel je  zborček s spremljavo kitar

Na božični večer, 24. 12. 2012, smo se krajani zbrali v dvorani KS Bakovci, kjer smo si najprej ogledali božično igro. Manjkala ni tudi pesem. Prisotne sta pozdravila predsednica KS Bakovci ga. Nives Cajnko in domači župnik g. Franc Zorec. Nato smo se preselili na prosto, kjer smo poslušali božične pesmi, malce poklepetali in se okrepčali s kuhanim vinom in sokom. Najmlajše je obiskal tudi Božiček. Drug drugemu smo zaželeli lepe praznike. Tako smo v prijetnem vzdušju skupaj preživeli božični večer. Fotografije s prireditve najdete v galeriji.

Božična igra
Govor domačega župnika
Pozdrav predsednice KS Bakovci
Božiček je poskrbel za veselo razpoloženje

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund