Materinski dan

DSC_0035

Krajevna skupnost Bakovci je v sodelovanju z župnijo priredila proslavo ob materinskem dnevu 23. 3. 2013. Nastopili so: otroci iz Vrtca Krtek Bakovci, učenci OŠ Bakovci, društvo upokojencev (skeč), župnijska glasbena skupina, mažoretke Prekmurske godbe Bakovci, KUD BAKOVCI in poseben gost večera, pevec in humorist, Franc Gorza.

DSC_0013

DSC_0008

Predsednica KS Bakovci ga. Nives Cajnko je predala vlogo govorca častnemu krajanu Bakovcev g. Štefanu Antolinu. Na koncu smo pogostili vse navzoče, mamice pa smo obdarili s skromnimi darili. Več slik s prireditve najdete v galeriji.

DSC_0037

DSC_0004

DSC_0056

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund