Čistilna akcija 2013

Čistilna akcija 1

Čistilna akcija 2

V soboto 13. 4. 2013 je potekala tradicionalna vsakoletna čistilna akcija. Zbralo se je lepo število krajanov. Pridružila so se nam tudi društva. Zbrana količina smeti se je zelo zmanjšala, kar nas zelo veseli, saj s tem kažemo, da smo osveščeni glede odlaganja smeti v naravi.
Več slik z čistilne akcije najdete v galeriji.

Čistilna akcija 3

Čistilna akcija 4

Čistilna akcija 5

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund