Kresovanje 2013

Kresovanje 2013

V torek, 30. 4. 2013, je na ŠRC Bakovci potekalo tradicionalno kresovanje v počastitev praznika dela. Uvod v slovesnost je naredila Prekmurska godba Bakovci, ki je v povorki igrala vse od vaškega doma do ŠRC. Spremljale so jih mažoretke, vse od najmlajših do najstarejših, ki so pokazale svoje spretnosti. Mladi nogometaši so nesli bakle, s katerimi so zanetili kres.

Kresovanje 2013Kresovanje 2013

Zbrani množici je spregovorila predsednica Sveta KS Nives Cajnko. Za glasbo in zabavo do jutranjih ur sta poskrbela sovaščana Mark in Bojan. Praznovanje se je nadaljevalo z jutranjo budnico, za katero so prav tako poskrbeli bakovski godbeniki. Več slik s prireditve najdete v galeriji.

Kresovanje 2013
Kresovanje 2013
Kresovanje 2013

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund