Uspeh balinarjev Društva upokojencev

Balinarji Društva upokojencev Bakovci

V okviru Društva upokojencev je šport, primeren za starejše, zelo razvit. Številni ljubitelji narave se ukvarjajo s športnim ribolovom, razvija se vrtno kegljanje, mnogi se udeležujejo pohodov in piknikov. V zimskem času je organizirana rekreacija v telovadnici.
Najbolj vztrajni in tekmovalno razpoloženi so balinarji. Ženska in moška ekipa sodelujeta na prijateljskih srečanjih balinarjev drugih društev upokojencev in na pokrajinskem tekmovanju balinarjev. Le-to je bilo 7. junija 2013 organizirano v Lendavi. Naša ženska ekipa je med sedmimi ekipami osvojila naslov regijskih prvakinj, moški pa so med osmimi ekipami dosegli drugo mesto. Čestitamo!

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund