3. krog reprezentančnega nogometnega turnirja U17 v Bakovcih

NOG_9980

Slovenska nogometna reprezentanca do 17 let je na zadnji tekmi kvalifikacijskega turnirja za evropsko prvenstvo 2014 v Slovenski Bistrici izgubila proti Walesu z 0:3 (0:1). Slovenski upi so pred tem izgubili proti Škotom z 1:3 in premagali Madžarsko s 4:2, na koncu pa zasedli tretje mesto v skupini.

Madžari v napaduIgra obeh reprezentanc je bila dokaj izenačenaPrvi gol reprezentance ŠkotskeŠkoti so prevzeli pobudo na igrišču

Na drugi tekmi skupine je Škotska v Bakovcih premagala Madžarsko z 2:1 (1:1). V skupini 4 je tako prvo mesto osvojila Škotska s sedmimi točkami, drugi je Wales s petimi, Slovenija je tretja s tremi točkami, zadnja pa Madžarska s točko.

Eden na enegaEden na enegaEden na enega

Strel na golDrugi zadetek ŠkotovVeselje ob zabitem goluKončni rezultat tekme

foto: Vinko Lukač

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund