Slavnostna akademija Prekmurske godbe Bakovci

GOD_0740

Prekmurska godba Bakovci je ob 85. obletnici delovanja pripravila slavnostno akademijo, na katero je povabila nekdanje člane in vse, ki jim omogočajo nemoteno delovanje skozi vsa ta leta.

GOD_0745GOD_0661GOD_0679GOD_0700Slovesnost je potekala v prenovljenih prostorih, kjer je bila pripravljena tudi razstava o zgodovini delovanja godbe. Predsednik PGB Roman Balažic je predstavil sedanje delo in ob tem izpostavil izdajo dveh zgoščenk. Gospa Biserka Flegar pa je vse prisotne popeljala skozi 85-letno zgodovino. Predsednica Sveta KS Bakovci gospa Nives Cajnko je godbenikom čestitala ob tem visokem jubileju in spregovorila o pomembnosti sodelovanja godbe z lokalno skupnostjo. Po končani slovesnosti je sledilo kratko druženje.  PGB se ponaša z velikimi uspehi.

GOD_0752-(1)-GOD_0693GOD_0674-(1)- GOD_0707 GOD_0723

Na svojih koncertih so gostili velika imena slovenske popularne glasbe, kot so Oto Pestner, Alfi Nipič, Vlado Kreslin, Regina, Aeternum in mnogi drugi. 29. 11. 2013 pa bodo organizirali tradicionalni letni koncert s trenutno najbolj aktualno narodno-zabavno skupino v Sloveniji Modrijani. Koncert se bo odvijal v športni dvorani OŠ I ob 18. uri.

GOD_0684 GOD_0723-(1)-GOD_0656

foto: Vinko Lukač

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund