Božični koncert

Božični koncert

V sredo, 18. 12. 2013, je bil v telovadnici OŠ Bakovci božični koncert, ki ga je organizirala OŠ Bakovci v sodelovanju s KS Bakovci. Osrednji gost je bil Orkester slovenske vojske, nastopili pa so še učenci OŠ Bakovci in mažoretke Prekmurske godbe Bakovci. Na božičnem bazarju so učenci ponujali svoje izdelke in zbirali prostovoljne prispevke za šolski sklad.

Božični koncert
Božični koncert
Božični koncert
Božični koncert
Božični koncert
Božični koncert

Prireditev je bila dobro obiskana. Orkester je navdušil, prav tako pa tudi učenci s svojimi glasbenimi in plesnimi točkami. Ko je orkester zaigral Silvestrski poljub, je z njimi zapela vsa dvorana. Obiskovalce pa so še na poti domov spremljale prijetne božične melodije. Slike s prireditve si lahko ogledate v galeriji.

Božični koncert
Božični koncert
Božični koncert
Božični koncert

foto: Vinko Lukač

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund