Predstava Najlepše darilo

DSC_0726

Krepko smo že zakorakali v veseli december, ko naše najmlajše obiščejo kar trije dobri možje.

V krajevni skupnosti se zavedamo, da so otroci naše največje bogastvo, zato smo organizirali božičn0 predstavo Najlepše darilo, ki jo je izvedlo gledališče Ku-kuc. Predstava se je odvijala v soboto, 7. 12. 2013, in je bila brezplačna – kot božično darilo krajevne skupnosti vsem otrokom. Po predstavi je bila pogostitev.

Fotografije s prireditve si lahko ogledate v galeriji.

Zahvaljujemo se vsem donatorjem, ki so poskrbeli, da so se otroci in njihovi starši ob koncu okrepčali.  Sreča je v drobnih stvareh in dobrih ljudeh, najbolj pa se lesketa v otroških očeh. In te so ob čudoviti predstavi kar zažarele.

foto: Nuša Grah

 

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund