Dan staršev

Dan staršev
Dan staršev

V soboto, 22. 3. 2014, smo v dvorani vaškega doma praznovali dan staršev. Prireditev sta pripravili KS Bakovci in Župnija Bakovci v sodelovanju z osnovno šolo.

Dan staršev
Dan staršev

V pestrem in zanimivem kulturnem programu so sodelovali otroci Vrtca Krtek Bakovci, veroučenci z deklamacijami, osnovnošolci z deklamacijo, plesom in petjem, mladi kitaristi in pevke, glasbena skupina, bakovski upokojenci s pesmijo in skečem, prireditev pa je povezovala Jožica Lukač. Ob prisrčnih nastopih otrok smo se iz srca nasmejali.

Dan staršev
Dan staršev

Med zadnjo pesmijo so vse ženske dobile drobno in sladko pozornost v spomin na lepe skupne trenutke.
Fotografije s prireditve dneva staršev si lahko ogledate v galeriji.

Dan staršev
Dan staršev
Dan staršev

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund