Čistilna akcija 2014

čistilna akcija 2014

V soboto, 29. 3. 2014, je v Bakovcih potekala tradicionalna čistilna akcija. V njej so sodelovala društva in tudi posamezniki, od najstarejših do najmlajših. Očistili smo okolico športno-rekreacijskega centra, stare Mure, gozd in gozdne poti. Zjutraj smo se okrepčali s toplim napitkom, ob koncu pa še z malico. Vreme nam je odlično služilo. Z dobro voljo in veliko pozitivne energije smo poskrbeli za to, da je naša narava spet lepa in čista.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund