Skupaj na pohodu

Skupaj na pohodu

V sredo, 23. aprila 2014, so se, ob lepem sončnem vremenu, odpravili na skupni pohod mali junaki iz velike in srednje skupine vrtca Krtek Bakovci in člani Društva upokojencev Bakovci.

Skupaj na pohodu

Po okrepčilu na startu so krenili na pot. Najmlajši so se po uri hoje vrnili k počitku v vrtec. Upokojenci so nadaljevali pot, ki je bila dolga 6 kilometrov ob Muri in se po dveh urah vrnili na ŠRC Bakovci. Skupini pohodnikov so se pridružili še drugi upokojenci. Ob dobri malici in kapljici so se družili do poznega popoldneva.

Skupaj na pohodu

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund