Kresovanje 2014

Kresovanje 2014

Na predvečer 1. maja smo na ŠRC v Bakovcih pripravili tradicionalno kresovanje. Za praznično vzdušje je poskrbela Prekmurska godba Bakovci, ki je v povorki igrala od vaškega doma pa vse do prizorišča dogodka.

Kresovanje 2014
Kresovanje 2014

Spremljale so jih mažoretke, ki s svojo spretnostjo navdušujejo staro in mlado, na vrhu povorke pa so bili mladi nogometaši, ki so z baklami zanetili kres. Žal je slabo vreme pregnalo veliko obiskovalcev, a mnogim niti dež ni vzel volje do praznovanja. Greli smo se ob ognju in uživali v glasbi in prijetnem druženju.

Ostale fotografije s kresovanja si lahko ogledate v galeriji.

Kresovanje 2014
Kresovanje 2014

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund