Pomoč žrtvam poplav

pomoc
foto: Nives Cajnko

Končali smo z akcijo zbiranja materialnih stvari  za pomoč žrtvam poplav za pobrateno mesto MOMS, PARAČIN. Zbrali smo ogromne količine hrane, oblačil, plenic, stvari za osebno higieno, medicinskih pripomočkov, odej, pitne vode… Napolnili smo dva kombija in en poltovornjak. Zahvaljujemo se vsem, ki ste v tej akciji na kakršen koli način pomagali. Ljudje, ki so se znašli v stiski, nam bodo gotovo hvaležni. Opravičujemo pa se vsem tistim, ki ste prinašali stvari še v četrtek popoldan; šlo je za napako v posredovanju ure.

Predsednica KS Bakovci Nives Cajnko

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund