90 let PGD Bakovci

90 let PGD Bakovci

V soboto, 28. junija 2014, je PGD Bakovci praznovalo visoko 90. obletnico svojega delovanja.

90 let PGD Bakovci

Praznovanje se je začelo pri vaškem domu, od koder so gasilci v spremstvu Prekmurske godbe Bakovci in mažoretk v povorki šli do ŠRC, kjer je bil vrhunec dogajanja.

90 let PGD Bakovci
90 let PGD Bakovci
90 let PGD Bakovci

Ob 15. uri je bila proslava, na kateri so podelili plakete najzvestejšim in najbolj zaslužnim članom. Gasilci pa so se ob tej priložnosti zahvalili vsem, ki so jim vsa ta leta stali ob strani in jim pomagali pri njihovem delovanju.

90 let PGD Bakovci
90 let PGD Bakovci
90 let PGD Bakovci
90 let PGD Bakovci
90 let PGD Bakovci
90 let PGD Bakovci
90 let PGD Bakovci

Za kulturni del so poskrbeli učenci OŠ Bakovci. Praznovanje se je nadaljevalo s pravo gasilsko veselico, ki je trajala dolgo v noč.

Slavnostna torta ob jubileju, delo krajanke Ksenije Fister
90 let PGD Bakovci

foto: Vinko Lukač

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund