Slavnostna akademija ob 90. obletnici PGD Bakovci

Slavnostna akademija ob 90. obletnici PGD Bakovci

V četrtek, 26. 6. 2014, je bila slavnostna akademija ob 90. obletnici PGD Bakovci. Podeljena so bila priznanja zaslužnim članom, predstavljena je bila celotna zgodovina delovanja društva skozi 90 let. Ob tej priložnosti je skromna darila vsem gasilcem podarila tudi KS Bakovci.

Slavnostna akademija ob 90. obletnici PGD Bakovci
Slavnostna akademija ob 90. obletnici PGD Bakovci
Slavnostna akademija ob 90. obletnici PGD Bakovci
Slavnostna akademija ob 90. obletnici PGD Bakovci
Slavnostna akademija ob 90. obletnici PGD Bakovci
Slavnostna akademija ob 90. obletnici PGD Bakovci

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund