Zasaditev drevoreda

Zasaditev drevoreda

V soboto, 30. avgusta 2014, smo na cesti med Bakovci in Mursko Soboto zasadili drevored, ki bo čez nekaj let sprehajalcem in kolesarjem na kolesarski stezi nudil prijetno senco in zavetje. Zbrali smo se na začetku kolesarske steze v Bakovcih.

Zasaditev drevoreda

Zasadili smo okrog 120 hrastov. Vreme nam je odlično služilo. Tudi kakšen žulj ni pokvaril dobre volje in prijetnega razpoloženja. Tako bo naša pot do Murske Sobote še bolj zelena. Fotografije si lahko ogledate v galeriji.

Zasaditev drevoreda Zasaditev drevoreda

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund