30 let društva upokojencev

30 let DU Bakovci

Društvo upokojencev Bakovci v letošnjem letu praznuje 30 let delovanja. Ob tej priložnosti so v soboto, 6. septembra 2014, pripravili slavnostno prireditev s podelitvijo priznanj najbolj zaslužnim članom. Poskrbeli so tudi za kulturni program.

30 let DU Bakovci
30 let DU Bakovci

Navzoče so nagovorili župan MO Murska Sobota, gospod Anton Štihec, predsednik Pomurske zveze društva upokojencev, gospod Mirko Lebarič in predsednica Sveta KS Bakovci, gospa Nives Cajnko. Kulturni del so prispevali kar upokojenci sami; predstavili so se s petjem, plesom in skečem. Na koncu so zaigrali še Beltinski tamburaši. Fotografije si lahko ogledate v galeriji.

30 let DU Bakovci
30 let DU Bakovci
30 let DU Bakovci
30 let DU Bakovci
30 let DU Bakovci
30 let DU Bakovci

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund