Kresovanje v Bakovcih

Kresovanje v Bakovcih
V KS Bakovci smo praznik dela obeležili s kulturnim programom in kresovanjem na prostem.

Kresovanje v Bakovcih
Kresovanje v Bakovcih
Kresovanje v Bakovcih

Dogodek se je začel s povorko Prekmurske godbe Bakovci, gasilcev, mladih nogometašev in mažoretk do ŠRC Bakovci. Sledil je kratek kulturni program, nato pa so mladi nogometaši prižigali simboličen kres.

Kresovanje v Bakovcih

Predsednica KS Bakovci Nives Cajnko je v nagovoru spomnila na pomen praznika dela: »Simboličen kres, ki ga bomo prižgali danes, naj nas opomni na pomen praznika dela.

Kresovanje v Bakovcih
Kresovanje v Bakovcih
Kresovanje v Bakovcih
Ne bomo pozabili, koliko so za svoje pravice morali žrtvovati naši predniki, niti,
Kresovanje v Bakovcih
Kresovanje v Bakovcih
koliko sami trpimo kot delavci; a moč in slovenski ponos, ki ju nosimo v sebi, naj nam bosta vodilo k lepši prihodnosti.« Za zabavo je poskrbela skupina Genial. Fotografije s prireditve si lahko ogledate v galeriji.
Kresovanje v Bakovcih
Kresovanje v Bakovcih
Kresovanje v Bakovcih
Kresovanje v Bakovcih
Kresovanje v Bakovcih

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund