Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci

Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci

V nedeljo, 21. 6. 2015, smo praznovali skupni praznik krajevne skupnosti in župnije, tokrat pod geslom »Gradimo prihodnost«. Praznovanje se je pričelo s sveto mašo, nadaljevalo s kulturnim programom in skupnim kosilom ter zaključilo z družabnimi igrami, v katerih so sodelovali predstavniki različnih društev in okrajev iz Bakovcev.

Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Pri sv. maši je zbrane nagovoril gostujoči duhovnik, Toni Kmet, župnik iz Makol. V kulturnem programu so nastopili učenci OŠ Bakovci, Društvo upokojencev Bakovci, VKITŠD Bakovci, vokalno-glasbena skupina Župnije Bakovci ter domači pevec Vedran Franc Husar.

Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci

Tudi letos smo Bakovčani pokazali, da zelo dobro sodelujemo in smo pripravljeni vsak po svojih najboljših močeh prispevati k pristnim odnosom, prijateljstvu in, ne nazadnje, k lepši prihodnosti našega kraja.

Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci
Dan Krajevne skupnosti in Župnije Bakovci

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund