Gasilce v Bakovcih ob prevzemu novega vozila zabavale Navihanke

Prevzem gasilskega vozila v Bakovcih

V soboto, 5. 9. 2015, so s slovesnostjo na ŠRC Bakovci obeležili uradni prevzem novega gasilskega vozila – avtocisterne GVC 16/25, ki za bakovske gasilce predstavlja zgodovinsko pridobitev.

Prevzem gasilskega vozila v Bakovcih
Prevzem gasilskega vozila v Bakovcih
Prevzem gasilskega vozila v Bakovcih
Prevzem gasilskega vozila v Bakovcih
Po večletnih prizadevanjih PGD Bakovci in sklepu Gasilske zveze Mestne občine Murska Sobota s soglasjem Gasilske zveze Slovenije in Mestne občine Murska Sobota je bil sprejet sklep o nabavi vozila z oznako avtocisterna GVC 16/25, in sicer v skupni vrednosti 205.000 evrov. Nova avtocisterna je tako nadomestila že 35 let staro vozilo. Na slovesnosti so po krajšem kulturnem programu in blagoslovitvi vozilo tudi uradno predali namenu.
Prevzem gasilskega vozila v Bakovcih
Prevzem gasilskega vozila v Bakovcih
Prevzem gasilskega vozila v Bakovcih
Prevzem gasilskega vozila v Bakovcih
Prevzem gasilskega vozila v Bakovcih
Prevzem gasilskega vozila v Bakovcih
Po slovesni predaji pa je sledila zabava z energičnimi Navihankami.
Prevzem gasilskega vozila v Bakovcih
Prevzem gasilskega vozila v Bakovcih
Prevzem gasilskega vozila v Bakovcih
Prevzem gasilskega vozila v Bakovcih
Fotografije s prireditve si lahko ogledate v galeriji.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund