Otvoritev parka za ulično vadbo na ŠRC Bakovci

Otvoritev parka za ulično vadbo na ŠRC Bakovci

V petek, 4. 9. 2015, je ob 18. uri potekala slavnostna otvoritev parka za ulično vadbo na ŠRC Bakovci.

Otvoritev parka za ulično vadbo na ŠRC BakovciFIT_9008

Naprave za vadbo na prostem – »street workout« − omogočajo zabavno rekreacijo, ki je primerna za vse generacije. Ob tej priložnosti je zbrane nagovorila predsednica KS Bakovci, Nives Cajnko, ki je mlade pa tudi starejše spodbudila k uporabi fitnesa na prostem.

Otvoritev parka za ulično vadbo na ŠRC Bakovci

Ob odprtju športnega parka so člani skupine za ulično vadbo prikazali pravilne načine vadbe, naprave pa so preizkusili tudi krajani KS Bakovci.

TR5_9017Otvoritev parka za ulično vadbo na ŠRC Bakovci

Vadba je povsem brezplačna in namenjena vsem, prav tako pa je omogočena vodena vadba s strani članov skupine Street Workout Bakovci.

Otvoritev parka za ulično vadbo na ŠRC Bakovci

Otvoritev parka za ulično vadbo na ŠRC Bakovci

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund