Kostanjev piknik

Lov na skriti zaklad in kostanjev piknik
Minulo soboto smo v Krajevni skupnosti Bakovci pripravili druženje za krajane z iskanjem zaklada in kostanjevim piknikom.

Lov na skriti zaklad in kostanjev piknikLov na skriti zaklad in kostanjev piknikLov na skriti zaklad in kostanjev piknikLov na skriti zaklad in kostanjev piknikLov na skriti zaklad in kostanjev piknik

Druženje smo pričeli ob 14. uri, ko so se krajani razdelili v skupine in se odpravili na lov za skritim zakladom, ki ga je po premaganih ovirah našla najhitrejša in najspretnejša ekipa. Po končanem tekmovanju smo se v prijetnem vzdušju okrepčali s kostanji in moštom. Fotografije s prireditve si lahko ogledate v galeriji.

Lov na skriti zaklad in kostanjev piknikLov na skriti zaklad in kostanjev piknikLov na skriti zaklad in kostanjev piknikLov na skriti zaklad in kostanjev piknik

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund