Teden starejših

Teden starejših

Tudi v Krajevni skupnosti Bakovci smo obeležili teden starejših, ki ga praznujemo vsako leto. Starejši predstavljajo pomemben del našo skupnosti, zato smo jim v Bakovcih ob tej priložnosti namenili še posebno pozornost.

Teden starejših
Teden starejših
Teden starejših

Tako je minulo nedeljo Krajevna skupnost Bakovci skupaj s Krajevno organizacijo Rdečega križa Bakovci pripravila praznovanje ob tednu starejših pod sloganom »Veselimo se!«. Druženje se je pričelo s kulturnim programom, kjer so nastopili: Vrtec Krtek Bakovci,
Osnovna šola Bakovci in Društvo upokojencev Bakovci, ki so vsem starejšim pričarali sproščeno in veselo vzdušje.

Teden starejših
Teden starejših
Teden starejših
Teden starejših

Po uradnem delu je sledilo kosilo za vse udeležene, manjkalo pa ni niti zabave in dobre volje, saj so se navzoči ob živi glasbi z veseljem zavrteli na plesišču in se tako skupaj veselili do poznih popoldanskih ur.

Teden starejših
Teden starejših
Teden starejših
Fotografije s prireditve si lahko ogledate v galeriji.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund