Božičkovanje 2015

Božičkovanje 2015

V središču Bakovcev je 19. decembra znova potekalo tradicionalno Božičkovanje.

Božičkovanje 2015
Božičkovanje 2015

Bakovčani so na letošnjem Božičkovanju, popestrenim z bogatim kulturnim programom, znova doživeli pravo praznično predbožično vzdušje.

Božičkovanje 2015
Božičkovanje 2015
Božičkovanje 2015

Praznično dogajanje se je pričelo z ustvarjalnimi božičnimi delavnicami za otroke, ki so po končanih delavnicah še okrasili božično drevo, nato pa prisluhnili kulturnemu programu na prostem s prihodom Božička v spremstvu snežink in škratov.

Božičkovanje 2015
Božičkovanje 2015

V okviru kulturnega programa so nastopili: Društvo upokojencev Bakovci, VKITŠD Bakovci, Mažoretke Bakovci, Osnovna šola Bakovci in skupina otrok s starši.
Fotografije s prireditve si lahko ogledate v galeriji.

Božičkovanje 2015
 
Foto: Aleksandra Grah

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund