Čistila akcija združila krajane

V soboto, 16. 4. 2016, se je v KS Bakovci odvijala že tradicionalna spomladanska čistilna akcija. V več krajevnih skupnostih Mestne občine Murska Sobota se v aprilu odvijajo številne čistilne akcije, s katerimi krajani poskrbijo za čisto okolje.

DSC_0133 DSC_0140 DSC_0142 DSC_0145

V okviru čistilne akcije v KS Bakovci so se združili predstavniki številnih društev in ostali krajani ter s skupnimi močmi, predvsem pa z dobro voljo uspešno opravili delo. Tako so uredili okolico športno-rekreacijskega centra, šole in potoka Mokoš.

DSC_0138 DSC_0149DSC_0152

foto: Aleksandra Grah

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund