Dan družine in športa 2016

 

V petek, 3. junija 2016, je na ŠRC Bakovci potekal že tradicionalni DAN DRUŽINE IN ŠPORTA, ki ga organizira KS Bakovci v sodelovanju z OŠ Bakovci in Vrtcem Krtek Bakovci.

Dan družine in športa 2016
Dan družine in športa
Dan družine in športa 2016
Dan družine in športa 2016
Osrednja gosta sta tokrat bila deskar na snegu Rok Marguč in alpska smučarka Ilka Štuhec. V okviru projekta Zdrav življenjski slog, ki ga peljemo na šoli, so bile pripravljene vodne igre. Otroci so se lahko pomerili na mini skakalnici. Predstavilo pa se je tudi več društev, organizacij in klubov z različnimi aktivnostmi. Fotografije s prireditve si lahko ogledate v galeriji.

Dan družine in športa 2016
Dan družine in športa 2016
Dan družine in športa 2016
Dan družine in športa 2016
Skupaj smo preživeli prijetno popoldne, prepleteno s športnimi aktivnostmi, z druženjem in s klepetom s prijatelji. Celo vreme nam je šlo na roko. Upamo, da se bo prireditev obdržala tudi v prihodnje.
Dan družine in športa 2016
Dan družine in športa 2016
Dan družine in športa 2016

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund