Praznovanje tedna starejših v KS Bakovci

 

V nedeljo, 6. novembra 2016, je v naši kulturni dvorani potekalo druženje od praznovanju tedna starejših.

Praznovanje tedna starejših v KS Bakovci
Praznovanje tedna starejših v KS Bakovci
Praznovanje tedna starejših v KS Bakovci

Tudi letos se je druženje pričelo s kulturnim programom, v okviru katerega so nastopili otroci in mladina iz Vrtca Krtek Bakovci in Osnovne šole Bakovci ter člani Večetničnega, kulturnega, izobraževalnega, turističnega in športnega društva Bakovci. Tako so mladi starejšim s pesmijo, plesom in lepimi mislimi pričarali nepozabno druženje.

Praznovanje tedna starejših v KS Bakovci
Praznovanje tedna starejših v KS Bakovci
Praznovanje tedna starejših v KS Bakovci
Praznovanje tedna starejših v KS Bakovci

Zbrane so nagovorili predsednica KS Bakovci Nives Cajnko, predsednica KORK Bakovci Minka Cör ter podžupan MO MS Boštjan Berlak, ki so poudarili pomen starejših za družbo ter medgeneracijsko sodelovanje in sožitje med ljudmi.

Praznovanje tedna starejših v KS Bakovci
Praznovanje tedna starejših v KS Bakovci

Program se je nadaljeval s kosilom in druženjem ob glasbi in plesu ter trajal vse do poznih popoldanskih ur.

Praznovanje tedna starejših v KS Bakovci
Praznovanje tedna starejših v KS Bakovci
Praznovanje tedna starejših v KS Bakovci
Praznovanje tedna starejših v KS Bakovci

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund