Ponovoletno srečanje predsednikov društev, prostovoljcev in Sveta KS Bakovci

V petek, 13. januarja 2017, smo v KS Bakovci imeli ponovoletni sprejem za predsednike društev, organizacij in prostovoljce, ki so v preteklem koledarskem letu s svojim požrtvovalnim prostovoljnim delom zaznamovali naš kraj. Svet KS Bakovci je na kratko predstavil proračun za leto 2017 in dogodke, ki so v načrtu za tekoče koledarsko leto. Svoje načrte so podali tudi predsedniki društev. Pridružil se nam je župan MO Murska Sobota, dr. Aleksander Jevšek, ki je vse zbrane pozdravil in nas spodbudil k uspešnemu sodelovanju.

Sklenili smo, da je povezovanje v KS ključ do uspeha. Le s sodelovanjem in skupnim delom bomo lahko dosegli zastavljene cilje.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund