Pustovanje 2017

Na pustni torek je bilo v Bakovcih veselo in zabavno, kot se za tak dan spodobi. Obiskali so nas kurenti iz Prvencev, ki so od nas poskušali pregnati zimo. Zanimivo je bilo opazovati njihov ples in poslušati melodijo zvoncev.

Zbralo se je veliko maškar, od najmlajših do tistih malo starejših. Dobre volje ni zmanjkalo. Poskrbljeno je bilo tudi za naše želodce, saj je bila na voljo bujta repa, posladkali pa smo se lahko s krofi in pecivom. Popoldne je v dobrem razpoloženju in prijetnem druženju kar prehitro minilo. Kurenti so nam v spomin na svoj obisk pustili darilo – majhnega kurenta.

Ostale fotografije s prireditve si lahko ogledate v galeriji.


x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund