Čistilna akcija v KS Bakovci

V soboto, 1. 4. 2017, smo krajani Bakovcev zopet združili moči in očistili našo lepo vas. Z delom smo pričeli že ob 8. uri zjutraj, saj nas je čakalo veliko dela. Zbrali smo se na Športno-rekreacijskem centru Bakovci, nato pa se odpravili na delo. Nabrali smo veliko odpadkov, ki v našo naravo ne sodijo in upamo, da bo naš kraj še dolgo časa ostal čist.

Pokazali smo, da nam ni vseeno, v kakšnem okolju živimo, saj imamo le eno naravo, za katero moramo skrbeti.
Ostale fotografije s prireditve si lahko ogledate v galeriji.


Žal pa je velika količina odvrženih smeti v naravi dokaz, da svoje narave in zdravja še zmeraj ne cenimo dovolj.


S čistilno akcijo smo tako naredili vsaj korak bližje čistejšemu in varnemu okolju, za kar se bomo trudili tudi v prihodnje.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund