2 thoughts on “Izgradnja vodovodnega omrežja

  • 19. oktobra 2017 pri 21:49
    Permalink

    Spoštovani, obnova vodovoda bo šla po vrstnem redu. Najprej so na vrsti tiste ulice, v katerih je vodovod najbolj kritičen. Pridejo pa na vrsto vse ulice, ki še nimajo novega vodovoda. Prosim za strpnost.

  • 19. oktobra 2017 pri 21:32
    Permalink

    Vprašam, kdaj bo sanacija vodovoda na Partizanski ulici?

Komentarji so onemogočeni.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund