Srečanje starejših

V nedeljo, 5. novembra 2017, je bilo srečanje starejših občanov KS Bakovci pod sloganom Krepimo prijateljstvo. Starejše so nagovorili predsednica KS Bakovci Nives Cajnko, predsednica krajevne organizacije RK Minka Cör in żupan MOMS dr. Aleksander Jevšek. S prisrčnimi deklamacijami, pesmijo in plesom so jih razveselili otroci Vrtca Krtek Bakovci in učenci OŠ Bakovci, nato pa sta jih do srca nasmejali pevska in plesna skupina bakovskih upokojencev. Po pogostitvi je sledil zabavni del s plesom in drużenjem.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund