Materinski in starševski dan

V soboto, 24. 3. 2018, smo praznovali materinski in starševski dan, ki ga je letos organizirala Župnija Bakovci v sodelovanju s Krajevno skupnostjo Bakovci.
Na prireditvi pod geslom »Lepa, ker ljubi« so s pesmijo, plesom, recitali in skečem nastopili: otroci iz Vrtca Krtek Bakovci, učenci OŠ Bakovci, vokalno-instrumentalna skupina Župnije Bakovci, Društvo upokojencev Bakovci, Vedran Franc Husar in veroučenci.
Obiskovalce sta nagovorila predsednica KS Bakovci Nives Cajnko in župnik dr. Franc Zorec.

foto: Aleksandra Grah

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund