Čistilna akcija v Bakovcih

Prvo soboto v mesecu aprilu je v Bakovcih potekala že tradicionalna čistilna akcija. Zbralo se je precej prostovoljcev. Ugotavljamo, da je odvrženih smeti v naši okolici bistveno manj kot v preteklih letih, a situacija še vedno ni zadovoljiva, kar kaže na pomanjkanje okoljske ozaveščenosti pri nekaterih ljudeh. Po jutranjem zboru smo se razdelili v skupine in začeli s čiščenjem, pobiranjem smeti, urejanjem okolice. Okrog 11.30 smo se vrnili s terena s polnimi vrečami smeti, a hkrati polni zadovoljstva, da smo naredili nekaj dobrega za naše okolje in vse nas.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund